Poselství jednorožců & Křišťály moci

26. prosince 2010 v 19:51 | Medůza |  Knihy (doporučuju)


Kouzelná trilogie, která mě dostala na lopatky! Nenechte se zaskočit počtem stránek jako já a přečtěte si ji také! Nebo se alespoň podívejte na blog spisovatelky Michaely Burdové kde najdete povídky a básničky její vlastní tvorby. http://nelien.blog.cz/


Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa. Na cestě je však bude doprovázet i tajemný bojovník, kreý je sice ochrání, ale má před nimi velká tajemství. Kdo vlastně doopravdy bojovník je? Jak tato cesta dopadne?

Tetralogie Křišťály moci - další kniha od Michaely Burdové. Zatím vyšel pouze první díl - Zrada temného elfa, avšak zanedlouho snad vyjdou na trh i ostatní. Kniha, která se prostě nedá nečíst!

Životem jsou Tvorové Prvenství, Smrt má jméno Mor a Mocí se stali Neposkvrnění. Křišťály spásy jsou odrazem jejich duše i síly. Pokud Temný elf Isgraël odhalí jejich úkryt, svět padne. Naštěstí je tu Neilin a její elfí ochránce - dá se mu ale věřit? Neilinina sestra je unesena a Terien, dcera Isgraëla, bojuje s nešťastnou láskou. Neilin se musí rozhodnout, zda naplní svůj osud. Pouť za Křišťály spásy začíná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama